Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka bez registrů, nebankovní online půjčka

Podnikáte, kdy ve svém oboru potřebujete digitální technologie, které Vám zcela usnadňují práci? Hodláte si koupit zbrusu nový kousek, ale nemáte dostatek peněz k tomu, abyste jej mohl financovat? Zvažujete nad volbou půjčky, ale nevíte u jaké společnosti si tyto peníze půjčit, protože na trhu existuje spoustu společností, které půjčky nabízejí?

Jistě jste všeobecně vzdělaný, kdy víte, že dnes není lehké si vybrat společnost, u které si lze bezpečně půjčit peníze, neboť společnosti se dnes předhánějí o prvenství a snaží se pro své klienty nabídnout maximum, nebo také ždímají ze svých klientů peníze.

Půjčka na podnikání

Jak si tedy vybrat spolehlivou společnost? V prvé řadě je nutno klást důraz na podmínky, za kterých společnost půjčku poskytuje a také co poskytuje svým klientům. Proto dovolte nám se Vám představit, kdy jsme společností, která se úzce specializuje na finanční problémy lidí, a řešíme různé finanční situace pomocí námi poskytovaných půjček.

Co pro své klienty nabízíme? Nabízíme jak podnikatelské tak spotřebitelské půjčky, které jsou námi omezeny. To znamená, že Vám půjčíme jen určitou sumu peněz, která je námi pevně daná. Ve Vašem případě, kdy si potřebujete půjčit na nové technologie, tak s Vámi sjednáme podnikatelskou půjčku, kterou poskytujeme v hodnotách od 30.000 Kč až do 75.000 Kč. Při sjednání této půjčky je nutné nám prokázat Vaši osobu, kdy se tak koná pomocí občanského průkazu. Na Váš příjem z podnikání ani daňové přiznání nehledíme.

Naše nebankovní půjčka je rychlá

Ale i přesto se u nás vyskytují dvě podmínky, které je nutné splnit k zdařilému sjednání půjčky. Těmi podmínkami jsou - nutnost nebýt v exekučním řízení a nemít zapsané trvalé bydliště na městském úřadu. Co to pro Vás znamená? Jestliže jste v exekučním řízení a hodláte si u nás půjčit peníze, tak Vám půjčíme až po vyplacení závazků věřitelům, kterým peníze dlužíte. Zapsané trvalé bydliště na městském úřadu znamená, že majitel nemovitosti, ve které bydlíte, nesouhlasí s Vaším přihlášením k trvalému bydlišti na jeho adrese.

Jestliže se ale situaci s dluhy rozhodnete řešit pomocí insolvenčního řízení, kdy toto řízení zdárně dovedete do konce, tak Vám půjčíme peníze, ale jedná se o jinou formu půjčky. Tato půjčka se nazývá půjčka po insolvenci, která může dosáhnout výše až 50.000 Kč s tím, že je nutností mít prokazatelný příjem 12.000 Kč. Co prokazatelný příjem pro Vás znamená? To znamená, že nám musíte prokázat, odkud Vaše příjmy pochází a jelikož jste podnikatel, tak nám doložíte Vaše příjmy z podnikání.

Líbí se Vám tato nabídka? Tak neváhejte nás kontaktovat, s naším pohotovým jednáním budete mít půjčku vyřízenou do pár dní, kdy při její sjednávání dbáme na spokojenost našich klientů a plně zohledňujeme jejich žádost.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.